Gépbeállító - Gépkezelő

Hirdető cég

hirdetés szövege

GÉPBEÁLLÍTÓ/GÉPKEZELŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK!

12 órás folyamatos munkarendbe, tatabányai autóipari partnerünk részére.

  •  Teljes munkaidős munkaviszony
  •  12 órás, folyamatos munkavégzés
  •  Közepesen nehéz fizikai munka

ELVÁRÁSOK

  •  Pontos, precíz munkavégzés
  •  Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi)
  •  Gyártókörnyezetben szerezett gépkezelési tapasztalat

AMIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNOD:

  •  Garantált havi alapbér
  •  Havi bónusz
  •  Cafetéria (SZÉP kártya)
  •  INGYENESEN biztosított autóbusz bérlet
  •  Munkavállalói ajánlási program

Ha érdekel az állás, írd meg nekünk az elérhetőséged és mi felhívunk Téged!

Várjuk jelentkezésedet az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzzal

HRC.oneletrajzok@gmail.com

vagy az alábbi linkre kattintva a jelentkezési lap kitöltésével:

Állás / Munka területe

  • Autóipar

Szükséges tapasztalat

  • Gyártókörnyezetben szerezett gépkezelési tapasztalat

Elvárt nyelvismeret

  • Magyar (Angol: előny, de nem feltétel)

Terület

  • Tatabánya

hirdetés adatai

Pozíció neve

Cégnév

Elsődleges kategória

Terület

Komárom-Esztergom vármegye

Város

Tatabánya

Feladatok

Gépbeállítás megadott paraméterek alapján / Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése / Termelési folyamatok betartása / Rutinszerű ellenőrzések / Besegítés a karbantartási munkálatokba

Elvárt végzettség

Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi)

Magyar (Angol: előny, de nem feltétel)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidős

Gyártókörnyezetben szerezett gépkezelési tapasztalat

Feladás dátuma

2024.05.28.