Operátor

Hirdető cég

HR Centrum Kft.

hirdetés szövege

Munkalehetőség TATABÁNYÁN!!!
Hosszú távra keresünk, azonnali belépéssel, Tatabányai multinacionális céghez operátori (gyártósori összeszerelő) munkakörbe munkatársakat, 3 műszakos 8 órás 6+2-es munkarendbe.
Kereseti lehetőség átlagosan nettó 130 000-140 000 Ft/hó + túlóra
Juttatások: 8.000.-Ft Erzsébet utalvány, 10.000.-Ft cafetéria, céges buszjárat.
A vidéki jelentkezők részére munkásszállást biztosítunk.
Feltétel:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- előny szakmunkás, vagy szakközépiskolai végzettség.
- multinacionális, gyártó környezetben megszerzett gyakorlat, tapasztalat.

Érdeklődni a 34/309-333-as telefonszámon lehet.

Önéletrajzokat a hrc.oneletrajzok@gmail.com e-mail címre várjuk, vagy kattintson a jelentkezem menű pontra.

Állás / Munka területe

  • Operátor

Szükséges tapasztalat

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny.

Elvárt nyelvismeret

  • nem szükséges

Terület

  • Tatabánya

hirdetés adatai

Pozíció neve

Operátor

Cégnév

Elsődleges kategória

operátor

Terület

Komárom-Esztergom Megye

Város

Tatabánya

Feladatok

összeszerelés

Elvárt végzettség

Min.8 általános

nem szükséges

Foglalkoztatás jellege

teljes munkaidős munkaviszony

Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny.

Feladás dátuma

2016.12.14.