Fémipari szakmunka

Hirdető cég

HR CENTRUM KFT.

hirdetés szövege

Tatai partnerünkhöz keresünk azonnali belépéssel alábbi pozíciókba munkatársakat:
Forrasztó
(ív-láng hegesztő, karosszérialakatos, víz-, gáz-és központifűtés-szerelő, központifűtés-és csőhálózat szerelő végzettséggel)
Készregyártó
(műszaki rajz ismeret, fémipari tapasztalat)
Villanyszerelő
(villanyszerelő szakm. végzettség)
Fémmegmunkáló gépkezelő
(műszaki rajz ismeret, CNC gépkezelői végzettség, vagy tapasztalat)
Festő, porszóró
(szobafestő- mázoló, autófényező végzettség)
Lakatos
(elsősorban géplakatos szakm.végzettség)
Gyártási logisztikus
(targoncavezetői jogosítvány 3312-es bejegyzéssel – gyalogkíséretű targoncára engedély)

Kereseti lehetőség: 740-től 1.020.-Ft közötti bruttó órabér (gyakorlati idő, munkatapasztalat függvénye) + műszakpótlék, túlóra.

Juttatások: Termelési bónusz, 17.000.-Ft cafetéria, munkába járás támogatása, vidéki jelentkezők részére ingyenes szállás biztosítása,

Érdeklődni a 34/309-333-as telefonszámon lehet hétfőtől csütörtökig 8-16 óra között.

Önéletrajzokat a HRC.oneletrajzok@gmail.com e-mail címre várjuk, vagy kattintson a Jelentkezem menüpontra.

Állás / Munka területe

  • Szakmunka
  • betanított munka

Szükséges tapasztalat

  • egyes munkaköröknél próbamunka

Elvárt nyelvismeret

  • Nem igényel nyelvtudást

Terület

  • Tata

hirdetés adatai

Pozíció neve

Cégnév

Elsődleges kategória

Szakmunka

Terület

Komárom-Esztergom Megye

Város

Tata

Feladatok

Lakatos munkák, hegesztés, forrasztás, lemezhajlítás, fémmegmunkálás, fémipari gyakorlattal egyéb bet.munkák

Elvárt végzettség

Szakmunkás végzettség

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

egyes munkaköröknél próbamunka

Feladás dátuma

2016.08.16.