legfrissebb állásajánlatok

01

Munkakör

GÉPKEZELŐ vagy HAJLÍTÓGÉP- BEÁLLÍTÓ

Munkatársakat keresünk TATAi partnercégünk részére GÉPKEZELŐ, valamint HAJLÍTÓGÉP- BEÁLLÍTÓ munkakörbe

tovább
02

Munkakör

Operátor

Japán tulajdonú, autóipari alkatrészeket gyártó partnerünk részére keresünk operátor munkatársakat 12 órás, folyamatos munkarendbe

tovább

5 + 1 érv mellettünk

10 Éve a szakmában

A HR Centrum Kft. irodájában dolgozó munkatársaink több, mint 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek.

tovább

Megbízhatóság

Dolgozóink véleménye alapján bizalommal fordulhatnak munkatársainkhoz, akár munkaügyi,jogi vagy bér, társadalombiztosítási, kérdésekben.

tovább

Elérhetőség

Helyi vállalkozás révén munkavállalóinkkal, valamint a munkát keresőkkel napi kapcsolatot tudunk kialakítani. Irodánk a város központi , jól megközelíthető helyen található.

tovább

Bérszámfejtés

Cégünknél teljes körű bérszámfejtés történik.

tovább

Önálló TB ügyintézés

Cégünknél teljes körű tb ügyintézés történik.

tovább

Csapat

Több éve együttműködő, jól összeszokott, felkészült csapatunk várja a jelentkezőket.

tovább

munkaerőt szeretnék!

Segíteni kívánunk azoknak a munkáltatóknak is, akik munkaerő gondokkal küzdenek. Ajánlatkéréshez kattintson az alábbi gombra.

ajánlatot kérek

bérkalkulátor

Nettó keresetének kiszámításához kattintson a tovább gombra!